מתחברים וצוברים נקודות כסף לרכישה הבאה!

משלוחי אקספרס מהירים לכל הארץ.

מתחברים וצוברים נקודות כסף לרכישה הבאה.

משלוחי אקספרס מהירים לכל הארץ!


איך לבחור חטיף חלבון?

בשנים האחרונות יותר ויותר מתאמנים צורכים חטיפי חלבון על מנת להגדיל את כמות החלבון היומית בשביל לעלות במסת השריר ולהתחטב. חטיף חלבון מהווה תחליף זמין ונוח לארוחה וניתן לקחת אותו לכל מקום. כיום בשוק יש מגוון רחב של חטיפים בטעמים ובהרכבים שונים, במאמר זה נדבר איך בוחרים את חטיף החלבון שהכי מתאים למטרות שלכם! 


מה חשיבות החלבון ולמה צריך אותו?

לפני שנתחיל חשוב שנבין מה תפקידו וחשיבתו  של החלבון בגוף, חלבונים הם למעשה אבני הבניה של הגוף וצריכה מספקת של חלבון היא הכרחית לתהליכי גדילת ושימור השרירים. הצריכה המומלצת של חלבון למתאמן הין בין1.2 ל2.5 גרם חלבון לכל קילוגרם משקל גוף כמובן זה משתנה לפי רמת המתאמן ועצימות האימונים. נסביר את חשיבות צריכת החלבון המספקת  למתאמן באנלוגיה מעניינת ומובנת לדוגמא קחו בניית בניין על מנת לבנות את הבניין צריך חומרים ופועלים שיבנו החומרים זה החלבון והפועלים זה האימונים אם נבנה את הבניין עם פחות פועלים הבניין עדיין יבנה פשוט יקח לו יותר זמן לעומת זאת  לא משנה כמה פועלים יהיה לנו אם אין לנו מספיק חומרי בנייה לא יהיה לפועלים אופציה להתקדם.


איך לבחור חטיף חלבון מבין כל החטיפים בשוק?

יש מספר פרמטרים שיש לבדוק לפני רכישת חטיף חלבון במאמר זה נרכז אותם עבורכם על מנת שתבצעו החלטה מושכלת ותרכשו את מה שהכי מתאים למטרות שלכם:


  • ערכים - יש לבדוק את הערכים של החטיף מומלץ לבחור חטיף עם כמות חלבון גבוה וכמות שומן ופחמימות נמוכה בנוסף לאנשים אשר נמצאים בחיטוב מומלץ לשלב חטיפי חלבון עם סיבים תזונתים שתורמים לתחושת השובע..
  • טעם - חטיף חלבון הוא פתרון מציון לתחליף ארוחה והוא נועד לעזור לכך שתגיעו לכמות החלבון היומית ובנוסף רוב חטיפי החלבון היום טעימים ממש כמו חטיפים אמיתים ואפילו העידו שהחטיפי חלבון סניקרס והמארס יותר טעימים מהמקור.. ויכולים לעזור ברגעים שיש חשק למתוק וניתן לשלב חטיף חלבון בתפריט ללא מצפון. ולכאלה שקשה להם להחליט הרכבנו עבורכם מיקס חטיפי החלבון הנמכרים ביותר.
  • מותג - מומלץ לרכוש חטיפי חלבון מחברה מוכרת אשר המוצרים שלה עברו בדיקות מעבדה ומאושרים על ידי משרד הבריאות, כל החטיפים באתר מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.


לסיכום, חטיפי חלבון הם מוצר מצוין, זמין, נוח וטעים במיוחד ומולץ לכל מתאמן שרוצה לעלות את כמות החלבון היומית שלו בצורה טעימה ונוחה!

הכירו את חטיפי חלבון פרוטאין מקס

איך לבחור חטיף חלבון?
logo בניית אתרים