מתחברים וצוברים נקודות כסף לרכישה הבאה!

משלוחי אקספרס מהירים לכל הארץ.

מתחברים וצוברים נקודות כסף לרכישה הבאה.

משלוחי אקספרס מהירים לכל הארץ!


המדריך המלא לבחירת אבקת חלבון

המדריך המלא של חברת פרופקטורי לבחירת אבקת חלבון שהכי נכונה עבורכם!

כיום יש כל כך הרבה סוגים של אבקות חלבון בהמון צבעים וחברות שונות עד שרוב האנשים מתבלבלים..

במאמר זה נמקד אתכם, נעשה לכם סדר ונסביר את סוגי החלבון שקיימים, מה היתרונות שלהם ואיך לבחור את המוצר שהכי מתאים למטרות שלכם.  

מה חשיבות החלבון ולמה צריך אותו?

לפני שנתחיל חשוב שנבין מה תפקידו וחשיבתו  של החלבון בגוף, חלבונים הם למעשה אבני הבניה של הגוף וצריכה מספקת של חלבון היא הכרחית לתהליכי גדילת ושימור השרירים.

הצריכה המומלצת של חלבון למתאמן היא בין 1.2 ל2.5 גרם חלבון לכל קילוגרם משקל גוף כמובן זה משתנה לפי רמת המתאמן ועצימות האימונים. נסביר את חשיבות צריכת החלבון המספקת  למתאמן באנלוגיה מעניינת ומובנת לדוגמא קחו בניית בניין על מנת לבנות את הבניין צריך חומרים ופועלים שיבנו החומרים זה החלבון והפועלים זה האימונים אם נבנה את הבניין עם פחות פועלים הבניין עדיין יבנה פשוט יקח לו יותר זמן לעומת זאת  לא משנה כמה פועלים יהיה לנו אם אין לנו מספיק חומרי בנייה לא יהיה לפועלים אופציה להתקדם.

מה זה בעצם אבקת חלבון?

אבקת חלבון זה תוסף תזונה שמשלב בתוכו כמות גבוה של חלבונים עם חומצות אמינו שיעזרו למתאמנים בעליה ושימור מסת השריר, תפקידה של אבקת החלבון היא לעזור לנו לעלות את צריכת החלבון היומית שלנו. מתאמנים זקוקים לכמות חלבון גבוהה יותר מבן אדם ממוצע ואבקת החלבון יכולה להיות פתרון זמין ונוח עבורם על מנת להגיע לכמות החלבון הנדרשת.

אילו סוגים של אבקות חלבון קיימים היום?

נחלק ל4 סוגים עיקריים:


1. אבקת חלבון מי גבינה

חלבון מי הגבינה הינו חלבון אשר נחשב איכותי מאוד ובעל ערך ביולגי גבוה בזכות הספיגה המהירה שלו בשריר. הוא עשיר במגוון רחב של חומצות אמינו חיוניות שנספגות מהר בשריר ותורמות לבניית וחיזוק השרירים ולירידה במשקל וחיטוב הגוף.

2.חלבון איזולייט (חלבון מי גבינה מבודד)

חלבון האיזולייט נחשב לחלבון איכותי ויוקרתי מאוד בגלל תהליך ההכנה המורכב שלו. חלבון האיזולייט מופק מחלבון מי הגבינה שעבר סינון קפדני שלאורכו מפרידים את הפחמימות והסוכרים מהחלבון וקח מייצרים אבקה טהורה ונקייה שמכילה את אחוז החלבון המקסימלי.

בנוסף על כך החלבון כמעט נקי מלקטוז ויכול להיות פתרון מצוין לאנשים שרגישים ללקטוז.
בהשוואה לאבקות אחרות שיש כיום בשוק אבקת האיזולייט מכילות את אחוז החלבון הגבוה ביותר שאותו כאמור רוצים לצרוך אחרי האימון.

3.חלבון קזאין

חלבון הקזאין הוא חלבון איכותי ונפלא בזכות הפירוק האיטי שלו בגוף והתועלת העצומה שלו לטווח הרחוק. בניגוד לחלבונים אחרים אשר מתפרקים מהר, חלבון הקזאין יתדלק את השרירים שלכן באספקה רציפה ומתמשכת של חלבון איכותי לאורך זמן.


4. אבקת חלבון סויה

חלבון סויה מעולה לאנשים אשר רגישים לחלבון מי גבינה או לאנשים שנמנעים משימוש במוצרי חלב, מעבר לערכים המעולים חלבון סויה נחשב לחלבון איכותי שמרגישים קלילים אחרי השתייה שלו.


איזה אבקת חלבון הכי מתאימה לי?


יש מספר פרמטרים שכדי לבחון לפני רכישת אבקת חלבון כמו המטרות שלנו באימונים, משקל הגוף, עצימות, טעם , ערכים ותקציב.

  • אבקות חלבוןן בשביל היפרטרופיה (עליה במסת השריר) יעדיף לרכוש אבקת חלבון עם חלבון מי גבינה שיספג מהר בשרירים אחרי האימון ויעזור לבנות את השריר מחדש ולהגיע לעליה מרבית במסת השריר.
  • מתאמן שבתקופת החיטוב יעדיף חלבון איזולייט (חלבון מי גבינה מבודד) שריכוז החלבון בו גבוה ואין בו שומנים ופחמימות.
    ככל בריכוז החלבון באבקה גבוה יותר כך היא נחשבת איכותית יותר, אבקה טובה יש בה לפחות 75% חלבון.

בנוסף מאוד חשוב לבחור טעם שמתחברים אליו שתהנו משתיית האבקה ושתגדילו את מסת השריר ותהנו תוך כדי.

לסיכום, אבקת החלבון היא תוסף מצוין ונוח לשימוש על מנת להגיע לכמות החלבון היומית ומקווים שאחרי המאמר הזה יהיה לכם מובן יותר וקל יותר להתמקד ברכישת אבקת החלבון אשר הכי מתאימה לכם בנוסף חשוב לזכור שאין פתרונות קסם אבקת החלבון יכולה לעזור לכם להגיע למטרות שלך אבל חשוב לשלב אותה עם תזונה נכונה ואימונים על מנת להגיע לתוצאות המקסימליות.

העבודה הקשה משתלמת!


רוצים לקבל מבצעים והטבות לפני כולם?

רוצים לקבל טיפים בנושאי אימוני ותזונה?

הירשמו לניוזלטר שלנו:
המדריך המלא לבחירת אבקת חלבון
logo בניית אתרים